.

Главата и Телото Поддршка Перница за Автомобил Седишта и Колички за Бебе Дете

Главата и Телото Поддршка Перница за Автомобил Седишта и Колички за Бебе Дете

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : 100% Памук.Мека и дише за бебе во шетач и задното седиште.Помага поддршка бебе главата, вратот и грбот, а со седиште во автомобил седишта, колички, и младата расположението со удобен баласт.Со цел да се вклопи удобно околу деца од раѓање.Главата на перница дел е отстранливи.Полно тело и главата за поддршка овозможува супериорна удобност за вашето дете кога е во столче или шетач.Опис : 1.Нежно ја поддржува бебе е деликатна, главата, вратот и back2.Стилски дизајн карактеристики реверзибилна ткаенини за годината comfort3.Со цел да се вклопи удобно околу доенчиња од birth Cushioned страни и главата за поддршка на лулка бебе тело, обезбедување на поголема поддршка во автомобил седишта и колички.Прилагодливи главата поддршка за одгледување на baby4.Соочи се наоѓа на страни и околу главата отколку во back4.Машина washable Washing Настава : се Обезбеди кука и јамка затворање пред миењето.Машина за миење одделно,ладна вода,нежно циклус.Не кајгана.Линија Сува,не железо.

Параметри на производот