.

Натан Работи ArmBand Супер 5K Универзална Монтирање. Совршена за Трчање, Велосипедизам, Пешачење и повеќе. iPhone, Samsung, Имајте на ум, Галакси. Арм Бенд Телефон Превозникот.

Натан Работи ArmBand Супер 5K Универзална Монтирање. Совршена за Трчање, Велосипедизам, Пешачење и повеќе. iPhone,

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Нема.ЛЕСНА : Ултра-лесни, помалку од 2 МЛ.Изграден со најдобрите материјали.Натан секогаш е лидер во оваа индустрија во однос на high-tech материјали за тркачи.ОТПОРЕН на ВОДА : водоотпорен neoprene држи многу видови на телефони и музички уреди заштитени додека во бегство.УДОБНОСТА / НЕ ОТСКОКНУВАЊЕ : Нејтан е лидер во трчање светот.Повеќето пливање ќе се движи околу или отскокнување.Не е наш!Згора на тоа, нашите удобни материјал е мазна на вашата кожа.РЕФЛЕКСИВНИ : Се гледа и во услови на слаба светлина.

Параметри на производот