.

TWCC 24 Големина Гума О Прстен во Собата, 880 КОМПЈУТЕРИ Црна Мали О Прстени Асортиман Колекции,Избрани Метрички Запечатување за Миење за Автомобили Водовод Славина за

TWCC 24 Големина Гума О Прстен во Собата, 880 КОМПЈУТЕРИ Црна Мали О Прстени Асортиман Колекции,Избрани Метрички

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

{Пакување Карактеристики}TWCC 880 КОМПЈУТЕРИ oring поставите 24 големини се сместени во здрав пластична кутија за складирање со цел, и секоја големина е спроведен со детални етикета хартија, која е многу лесен за употреба, о-Прстени се чуваат во редот на мали до големи за лесно пронаоѓање.Широко се користат во машини, електроника, топла вода и други индустрии. 3 заеднички дебелини да ги исполни вашите различни избори.Поправка протекување на водоводни чешми, притисок подлошки и туш тезги, итн.Комплет ги задоволува сите барања за вашиот печат, кој се користи за заедничко одржување и за замена, е добар помошник за одржување на работниците.1 MM) вкупно три Спецификација, Достапни во различни инчен големини, ова тапа поправка комплет опфаќа најчесто се користи големини и може да се сретне речиси сите ваши потреби.Ако имате било какви прашања или незадоволство со нашите TWCC 880 Парче Гума О-Прстен Колекции, ве молиме контактирајте со нас и да се комуницира, да се разреши, ние исто така нудиме и до 60 дена за Враќање и замена услуга. {Високо-квалитетни материјали} црна о прстени Изработени од високо-квалитет на комерцијални одделение Нитрилна гума (NBR) материјал, тоа има одлична висока температура и ниска температура отпор, работна температура опсег е од -30℃/-22℉ 120℃/248℉, одржува добра еластичност, Го има има предности на озонската отпор и времето отпор, така што е погодна за термичка механички запечатување дихтунзи. {Задоволство Гаранција} : На TWCC бренд секогаш се гарантира високо-квалитетни производи и добра услуга по продажбата функции.

Параметри на производот