.

YJYDD Зајакот Дрво Hutch 2-Ниво Дрвени Зајакот Hutch со Горниот Дом Област и Помал Игра Област со Кафез Зајакот Hutch Зајакот Кафез Милениче Кафез

YJYDD Зајакот Дрво Hutch 2-Ниво Дрвени Зајакот Hutch со Горниот Дом Област и Помал Игра Област со Кафез Зајакот

DEN 1509.60

Тековен
Во магацинот.

Брза испорака : Нашата Зајакот Дрво hutch може да биде донесено во рок од 7 до 10 дена.Висок-квалитет ела дрво се изгради со покачен дневна соба и downstairs област за водење на рампата и вратата.Воскресна костур чува вашите мали животни безбедно сув и топол, особено на дождливите денови.Не се лизга рампата за зајаци да се движи брзо од downstairs област да затворен простор.Отстранлив дното лизгачки послужавник и openable покрив за лесно чистење.Издржливи спреј жица чува вашите миленици безбедни од предатор и гарантира одлични воздух circulation Living куќа со мрежа вратата за одлична воздух circulation Ideal за зајаци guineas свињи и други мали animals Assembly е потребно, со сите потребни хардверски included Specifications : Боја : Светло Сива боја Темно Сива и Black Material : Ела Wood Overall Димензија : 42.5" L x 17.75" W x 30.75" HLiving Соба Димензии : 40" L x 15.75" W x 14" HDownstairs Кутија Димензии : 40" L x 15.75" W x 14" HWood Вратата Големина (дневна соба) : 12.75" W x 11.5" HMetal Вратата Големина (дневна соба) : 10.25" W x 6.75" HDownstairs Кутија Вратата Големина : 9.25" W x 6.75" HRamp Големина : 23.5" L x 5.5" WTray Големина : 38.5" L x 15.25" WNet Тежина : 26 кг.

Параметри на производот