.

Almencla Кревање Макара за Салата,Имајќи Кревање Макара,Исклучете Макара,Влечење Макара Челичното Јаже Макара,Дигање Макара,Укинување Макара Блок - Злато

Almencla Кревање Макара за Салата,Имајќи Кревање Макара,Исклучете Макара,Влечење Макара Челичното Јаже Макара,Дигање

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Високо-квалитетни материјали : Нашата макара е направен на 304 нерѓосувачки челик сите метални, носат-отпорни, рѓа-доказ, погоден за сите видови на влажни и груби отворен средини.Молчи макара : Нашата макара усвојува еластична и мазна тркала, кои може да се намали бучавата.Оптоварување 300 KG : максималното оптоварување на овој макара може да достигне од 300 кг/ 660 lbs.Вртливата макара : На врвот на макарата ротира 360 за да се спречи јажето од извртување, и непречено ролери осигурува добра работи на јаже.Широк спектар на употреба : Овој тешки-должност макара може да се користи во затворени простории и на отворено, фитнес опрема, маратон или индустриски бродови, перење линии и домашна градина чадори.

Параметри на производот