.

DOULAFASS Жените Crossover Задник Кревање Leggings Висока Waisted Тренингот Јога Панталони со Џебови

DOULAFASS Жените Crossover Задник Кревање Leggings Висока Waisted Тренингот Јога Панталони со Џебови

DEN 237.12

Тековен
Во магацинот.

најлон и полиестер.Висока Waisted Crossover Leggings : Црисс Крстот v waisted leggings, слабеење v облик на јога панталони, се преклопуваат, широк корселе за стомак контрола, 2 скриени странични џебови.Крстот половината тренингот leggings помине клеча тест.Жените Scrunch Задник Кревање Leggings : Секси плен кревање leggings, на плен ruching шевовите усогласување на вашите облини, правење на вашиот задник убав сочни праски форма.Материјал : Полиестер и spandex, buttery мека и удобна, 4 начин се водат, не гледаат низ, брзо сушење, не pilling, не камила пети.Прилики : Ова слабеење на крстот половината leggings е совршен за спорт, тренинг, сали, вежби, фитнес, трчање, или со секојдневно носење.Големина на : Мал = НАС Големина 4, Средни = НАС Големина 6, Голем = НАС Size 8, X-Large = НАС Големина 10.

Параметри на производот