.

Лос Meese Картичка USB 2.0 Флеш Диск 32G/64G Шема Печатени Смешни

Лос Meese Картичка USB 2.0 Флеш Диск 32G/64G Шема Печатени Смешни

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Меморија Капацитет на Складирање : 32 G USB Флеш Диск и 64 G USB Флеш Диск.Брзина : 2.0. Висок квалитет на чип : high-speed водоотпорен чип, со стабилен квалитет, брз пренос и долг животен век.Големина : Картичка форма во 3.3 2.0 x инчен,банкарска картичка големина, лесен и удобен, plug and play.Сигурен и безбеден простор за вашите фотографии, видеа, музика, и датотеки.Тоа може да се користи за дневна статистика, информации за складирање, enterprise публицитет, соученик Спомен и лична сликата за да ја реши судбината на бизнис картички се отфрлени.Роман дизајн : картичката тип на USB флеш диск дизајнот е модерен и роман.Романот USB диск abandons традиционалните USB флеш диск форма и се издвојува.На Картичка, USB Флеш Диск е направен од страна на Картичката,чип и USB интерфејс (2.0).Карактеристики со моделот печатени на својата.

Параметри на производот