.

BBCCSHW HK202918 RS (5 КОМПЈУТЕРИ) Подготвени Куп Разговор Игли Валчести Лежишта со Отворен Крај HKS HK202918RS Имајќи Големина 20x29x18mm ЛИУ-NRB

BBCCSHW HK202918 RS (5 КОМПЈУТЕРИ) Подготвени Куп Разговор Игли Валчести Лежишта со Отворен Крај HKS HK202918RS

DEN 971.04

Тековен
Во магацинот.

Модел : HK202918; Тип : Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи.Внатрешен Дијаметар : 20 mm; Надворешниот Дијаметар : 29 mm; Дебелина : 18 мм.Weght (g) : 25.54; Количина : 1 Lot = 5 Компјутери; Премази : Antirust масло.Вртежен момент Капацитет : 20*29*18 мм; Површина Грубост : Ra 0.05. Структура : Игли Валчести; Материјал : 52100 Хром Челик.

Параметри на производот