.

Вистински Џо - GJO70012 Економија со Висока Густина Може да Облоги

Вистински Џо - GJO70012 Економија со Висока Густина Може да Облоги

DEN 1415.52

Тековен
Во магацинот.

Изграден за мала до средна ѓубре и чести промени.Супериорни перформанси и сила со висока густина смоли.Coreless ролни за чување лесно и задржи кеси во вашите раце.Идеален за статистика за рециклирање, отпад и кражбата контрола.Ѕвезда на дното дури и за дистрибуција на содржина.Да ги користите овие Економија со Висока густина Може да Облоги за мала до средна ѓубре и често менува ѓубре апликации, вклучувајќи breakrooms, хартија/пластични канти и тоалети.Идеален за статистика отпад, можат да облоги се направени со висока густина смоли за супериорна сила и перформанси.Проѕирен дизајн овозможува лесно гледање на содржината, така ѓубре кеси исто така може да помогне со кражбата контрола.Ѕвезда на дното на изградба лесно се согласува на било големина ѓубре може да и се шири ѓубре околу дното на торбата.Ѕвездата печат, или X-печат, и е дизајниран за повеќе дури и дистрибуција на содржина.Кеси дојде во удобен coreless се тркалаат за компактен складирање и лесно издавање на секаде.Ролни се перфорирани за лесен пристап.Секој 14 micron дебели торба има 56 литри на ѓубре.Торба големина е 43" x 46".

Параметри на производот