.

Најлон Мобилен Телефон Чанта Crossbody Кеси Мали Жените Патување Рамо Торбичка Armband Торба Паричникот Случај за iPhone 13/12 мини/11 Про Max/Samsung Галакси S21/S20/A10e/S10/S10e/Google Пиксели 6

Најлон Мобилен Телефон Чанта Crossbody Кеси Мали Жените Патување Рамо Торбичка Armband Торба Паричникот Случај

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме Имајте во предвид крстот тело торба е Само Одговара За Галакси Забелешка 9 / Note 8 Гола Телефонот или со Супер Ultraslim Случај, или тоа е премногу тесна за да го затворите.Направени од водоотпорен мазна најлон ткаенина со баласт, погоден за носене и убаво квалитет, даде целосна заштита за вашите телефони и скапоцености од нула, ситни депонија, поздравниот, случајно се откажат.На crossbody телефон чанта е дизајниран со 2 главна пошта, 1 предниот џеб и 1 картичка џеб, компактен, но пространа да ги одделно и задржете го вашиот телефон, ID & кредитна картичка, сметки, пасош, копчиња, лицето ткиво, момче стапови и други мали essentials, лесен пристап до вашите предмети.Опремени со еластична wristband на грбот и монтажни /прилагодливи рамо, рака, тоа може да се користи како мала crossbody торба, торба, телефон чанта, спортски armband, wristlet паричник, се задржи на раце слободни.Тенок и лесен, совршен за секојдневниот живот употреба, работа, патување, возење, купување, одење на кучето, качување, пешачење, брзо надвор, џогирање, фитнес и други отворено спортот во секојдневниот живот.Надворешни димензии : 7 x 3.6 x 1.8 инчен, главниот торбичка внатрешни работи димензија : 6.7 x 3.4 x 0.5 инчи, одговара за повеќето паметни телефони должина до 6.4 инчен (голи или со тенок случај), како што за i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/13 мини/12/12 Pro/12 Про Max/12 мини/11/11 Pro/11 Про Max/XS Max/X/XR/XS/SE 2020 година/ Samsung Галакси S21/S20/A10e/S10/S10e/Google Пиксели 6/5a 5 G/Motorola Мото/LG/ПРВ/BLU/ One Plus итн.

Параметри на производот