.

Краток Европската Човечка Коса Боб Перики Glueless Целосна Чипка Пред Перики за Жените Тапи Боб Намали #613 Најсветлите Русокоса (12inch, Полн Чипка Перика)

Краток Европската Човечка Коса Боб Перики Glueless Целосна Чипка Пред Перики за Жените Тапи Боб Намали 613

DEN 6720.00

Тековен
Во магацинот.

Краток Богородица Европската Човечка Коса. #613 Најсветлите Кајгана Русокоса Чиста Боја.Без Пролевање Не Метежот,Свиленкаста, Мека,Непречено.Слик Покаже 8inch-12inch.Избелени Јазли , Бебе Косата во Предниот дел со Светлина Чипка.Вети 100% Европскиот Човечка Коса, Не се Мешаат со Други Материјали.Најдобар Квалитет Може да се Најдат на Пазарот Перика Тип : Човечка Коса Чипка Пред Перика/Full Чипка Перики Средни Капа (22.5 Инчи Турнеја) и Среден Браун Чипка Боја се Стандардно.Чипка Боја : Медиум Brown Warm Совети : Ако Сакате да се Вратите на Перика за Некои Причини, ве Молиме да Не го Сечеме на Чипка и Контактирајте со нас во Прв Пат.Ви благодариме!Како да се Мијат Човечка Коса, Перики : 1. Detangle косата нежно со прстите пред миењето. 2. Стави косата во кул или млака вода која со благ шампон за 10 минути. 3. Исплакнете ја косата во бистра вода 2-3 пати. 4. Стави на чиста коса за сува крпа, користете anther да си го цица на влага. 5. Стави тоа во вентилација, избегнување на сонце. 6. Користете ги прстите или широк-заб чешел за да започнете од крајот кон врвот, чекор по чекор.

Параметри на производот