.

Flexi Нова Лента Бела Стигнале Куче Поводник, 16 ft., Медиум

Flexi Нова Лента Бела Стигнале Куче Поводник, 16 ft., Медиум

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Силна Лента.Интуитивен за ракување, погодна кочница копчето, Удобно, ергономски зафат се справи.Ве молиме прочитајте ракување совети и безбедносни инструкции.Произведени во Германија.Стилот M со лента должина од 16 ft нуди многу слобода за средни кучиња до 55lbs.Стилот има елегантен ергономски облик, со високо полирани површини.

Параметри на производот