.

Празни Окупирана Знак за Бања Врата, Отворен и Затворен Знак за Бизнис Вратата.

Празни Окупирана Знак за Бања Врата, Отворен и Затворен Знак за Бизнис Вратата.

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

ПОЧИТУВАЊЕ на ВАШЕТО ВРЕМЕ И ПРОСТОР : Ова окупирана празни отвори вратата знак ќе помогне да се информирате за вашата канцеларија или дом дали соби се празни или окупирана.Празни Окупирана Знак за Бања Врата, Отворен и Затворен Знак за Бизнис Вратата.МАГНЕТНИ И ЛЕПИЛО НАЛЕПНИЦА ОПЦИЈА : НИКОГАШ НЕ ПАДНЕ!заводот вратата знак со надградена мека магнет од 0.Лепило пена поддршка е вклучена со својата цел за лесен и постојан инсталација.8 mm до 1,5 мм.ШИРОКО се КОРИСТИ : Оваа бања окупирана вратата Знак Совршени за вашиот конференциски соба, канцеларија, административна канцеларија, тоалет, бања, Училница, Кујна, darkrooms, училишни директори, советници, медицински установи, адвокатите, музеи, dorm соба и сл.Ако има нешто во ред со вратата знак, ве молиме контактирајте со нас слободно. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние веруваме во квалитетот на нашата канцеларија во употреба знак дека сте дефинитивно вреди за парите.Голем смели текстови во идеална големина боја направи тоа лесно може да се прочитаат од секаде.НАЈНОВИТЕ НАДГРАДИ магнет сигурно останува во место на било магнетни површини.МАГНЕТНИ И ЛЕПИЛО НАЛЕПНИЦА ОПЦИЈА : НИКОГАШ НЕ ПАДНЕ!заводот вратата знак со надградена мека магнет од 0.Лепило пена поддршка е вклучена со својата цел за лесен и постојан инсталација.

Параметри на производот