.

ViaGasaFamido 6pcs Стоматолошки Впечаток Коцки, за Еднократна употреба Пластични, Перфорирани Впечаток Коцки Заби Материјали Носителот Случаен Боја

ViaGasaFamido 6pcs Стоматолошки Впечаток Коцки, за Еднократна употреба Пластични, Перфорирани Впечаток Коцки

DEN 318.96

Тековен
Во магацинот.

【Долг животен Век】Нашата Стоматолошка Коцки беше направен од високо квалитетни Пластични материјали, постабилна и издржливи, професионална изработка, висока сигурност.Обезбедување на квалитет, долг животен век. 【Лесен за Употреба】Нашите производи се со висок квалитет на Стоматолошки Тави, и изграден за да строга контрола на квалитетот стандарди, како уметнички изглед и едноставна структура, многу пријателски за почетници. 【Добри Перформанси】Нашите производи се погодни за работа, мала тежина и преносни.Со овие коцки, создавање на забен екипа е удобен и лесен. 【Идеален Избор】Нашата стоматолошка фрли коцки се одличен избор за стоматолошка клиника и болница.Овие стоматолошки фрли коцки се одличен избор за стоматолошка клиника и болница.

Параметри на производот