.

Буквата М Керамички Trinket Послужавник, лопез и од неодамна Иницијали Накит Јадење (4 x 4 Инчи)

Буквата М Керамички Trinket Послужавник, лопез и од неодамна Иницијали Накит Јадење (4 x 4 Инчи)

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Буквата М Накит Јадење : Чувајте ги вашите ѓердани, прстени, обетки, и мали knick knacks безбедно во оваа мала trinket фах; злато буква М во центар ќе се надополнуваат било дома декор.Место Каде се : Приказ на оваа персоналните накит јадење на салон, полица, или countertop да го подигнете вашата бања или спална соба оркестарот.Висок Квалитет : бело trinket јадење е направен од глазирани керамички дека нема лесно да се скрши.Совршена Големина : Ова M monogrammed керамички накит јадење мерки 4 x 4 инчи.Она што се Вклучени : Вклучува 1 trinket лента со почетна М печатени во центар.Им даде на овој шик буква М monogrammed накит јадење на некој свој колега, пријател или близок во претстојниот роденден, годишнина, или на празник.На квадратен облик на мали trinket лента ви овозможува лесно да ги организирате вашите накит и други мали предмети.Овој накит садот е изработен од квалитетни керамички материјал и карактеристики на злато буква М првичните во центар.На персоналните trinket јадење мерки 4 x 4 инчи и изгледа одлично на секоја маса, ноќната, или бања контра.

Параметри на производот