.

9 Пакет Фиока Организатор Dividers за Облека, Ткаенина Свитлива Плакарот Организација и Чување на Кутии за Sock, долна облека, Врски, Бебе Облека

9 Пакет Фиока Организатор Dividers за Облека, Ткаенина Свитлива Плакарот Организација и Чување на Кутии за Sock,

DEN 740.88

Тековен
Во магацинот.

【ПРИСТОЕН DIMESIONS - 9 ВО 1】6 количка за организаторите : 2 големи плоштади 11.8"W x 11,8"D x 5.1"H, 2 правоаголници 11.8"W x 5.9"D x 5.1"H, 2 мали плоштади 5.9"W x 5.9"D x 5.1". 3 Пакет фиока организатор dividers : 12.5"L x 12.5"W x 4"H, 2 пакет со 24 клетки, 1 ќелија со 16cells. 【Простор за Заштеда на】Со ограничен простор, треба да се modularity и простор за заштеда.Овие фиока organzier е дизајниран за што го прави полесно да се најде ништо во потреба.Добро за организирање со облека, чорапи, долна облека, градник, шалови, новороденче и модни додатоци.Олеснување на пристапот во фиока, кабинет, салон, плакар и повеќе. 【Трајни и Премиум Квалитет】Квалитетен материјал и исклучителна изведба.Направени на долготрајни ткаенина која гарантира издржливост и здрав одбори може да се задржи формата. 【Индивидуализира и Здрав 】Без поделби дозволи за различни намени, expecially за нередовност предмети.Со картонска подлога, патент, дизајн и двоен слој деликатна крои, ЗДРАВ, тоа може да биде лесно да се чистат со влажна крпа за години на употреба. 【Расклопна и Лесни】Оние фиока dividers и чување на кутии се внесува за дното што може да се отстрани ако е потребно, тогаш може да се свитка нив до сите мали.Лесни за лесно носење.Лесно да се свитка за патување.

Параметри на производот