.

Цвеќиња за Скролување и е-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Цвеќиња за Скролување и е-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката

DEN 336.00

Тековен
Во магацинот.

Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.Вистински око-catcher во вашиот дом.Имајќи тежина помалку од 2 KG. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.

Параметри на производот