.

Женски Невестата Деверуша Кристал Цвет Кристал Коса Клип Чешел Накит Убава Шноли Hairclips Hairgrips headwear Barrette 5

Женски Невестата Деверуша Кристал Цвет Кристал Коса Клип Чешел Накит Убава Шноли Hairclips Hairgrips headwear

DEN 281.04

Тековен
Во магацинот.

Пол : ЖЕНИТЕ.Оддел Име : Возрасни.Материјал : Ацетат.Предмет Тип : Headwear.Стил : Мода.Пол : WOMENDepartment Име : Adult Material : Acetate Item Тип : Headwear Style : Fashion Type : Barrettes Pattern Тип : Флорални.

Параметри на производот