.

BASSTOP Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, 2-Ниво Јадење Рек Ширина Прилагодливи Јадење Drainer за Кујна Организација Складирање Полица Јадење Фен Рек Прибор Држачот

BASSTOP Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, 2-Ниво Јадење Рек Ширина Прилагодливи Јадење Drainer за Кујна

DEN 1487.76

Тековен
Во магацинот.

Кога ќе се исуши јадења, вода ќе се намали во мијалникот директно.Кога ќе се исуши јадења, вода ќе се намали во мијалникот директно.BASSTOP Над мијалникот јадење сушење рек вклучува 1 чинија багажник, 1 чаша багажник, 1 парче овошје кошница, 1 нож и прибор за јадење носителот, 1 прибор носителот, 1 сечење одбор носител на 5 нови куки и 1 детергент решетката.Удобен и Кујна Простор Saver : Користете го ова јадење за сушење рек над мијалник или на шалтер, спаси тони на простор и време со што го прави полесно за да пристапите прибор и материјали.Сè може да се уредно организирани без преземањето премногу простор.Должината на мијалникот, треба да се≤38.Сите овие делови би можеле да бидат прилагодливи и на тој начин се отстранува може да се DIY според вашата желба.Прилагодливи Јадење Drainer за Кујна Организацијата за Складирање.Сите овие делови би можеле да бидат прилагодливи и на тој начин се отстранува може да се DIY според вашата желба.Најдобар Компактен Countertop Организатор Преземе се што Ви Треба : BASSTOP Над мијалникот јадење сушење рек вклучува 1 чинија багажник, 1 чаша багажник, 1 парче овошје кошница, 1 нож и прибор за јадење носителот, 1 прибор носителот, 1 сечење одбор носител на 5 нови куки и 1 детергент решетката.

Параметри на производот