.

Healifty 50pcs Цвет Букет Носителот Флорални Зема Носители Налепници Лепило Цвет Матични Fixer Цевки Decal за DIY Занает Цвет Аранжман Свадба Оркестарот

Healifty 50pcs Цвет Букет Носителот Флорални Зема Носители Налепници Лепило Цвет Матични Fixer Цевки Decal за

DEN 1492.80

Тековен
Во магацинот.

50pcs Цвет Букет Носителот Флорални Зема Носители Налепници Лепило Цвет Матични Fixer Цевки Decal за DIY Занает Цвет Аранжман Свадбата.Цвет Букет Носителот букет налепници е лесен и компактен, лесен за употреба, складирање и преносни да се носат на.Цвет Букет Носителот на Нашите букет налепници поседувате силна носат способност.Цвет Букет Носителот Добри перформанси и практични букет налепници секогаш е предвидено од страна на нас.Цвет Букет Носителот Премиум букет налепници се издржливи и безбедни, може да се задржи подолго време.Опис 50pcs Цвет Букет Носителот Флорални Зема Носители Налепници Лепило Цвет Матични Fixer Цевки Decal за DIY Занает Цвет Аранжман Свадба Карактеристики - Боја : Како што е Прикажано.- Големина : За 3. 50 X3. 00 X0. 70cm/. 1. 38 X1. 18 X0. 28inch.- Материјал : Пластика.Пакет Вклучувајќи 50 x налепници.

Параметри на производот