.

Newmind 10Pieces Игла Вметнете Пластични Игла за Шиење Threaders Шиење Алатка за Рачно Шиење Провира Материјали

Newmind 10Pieces Игла Вметнете Пластични Игла за Шиење Threaders Шиење Алатка за Рачно Шиење Провира Материјали

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

* Вклучува 10 Парчиња игла threaders, ги задоволат вашите потреби. * Едноставен и лесен за употреба, погоден за казанџии, dressmakers, стари лица. * Оваа Игла Threader може да им помогне на тема помине низ иглата око на пригоден начин. * Овие игла threader погодна за двете рака и машина за шиење. * За вметнување, тоа може да се одржи игли цврсто за да се спречи паѓање при промена на игли.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Ова Игла Threader може да им помогне на тема помине низ иглата око на пригоден начин. - За вметнување, тоа може да се одржи игли цврсто за да се спречи паѓање при промена на игли. - Лесен и удобен за употреба, погоден за казанџии, dressmakers, стари лица. - Овие игла threader погодна за двете рака и машина за шиење. - Вклучува 10 Парчиња игла threaders, ги задоволат вашите потреби.Спецификација : - Материјал : Пластични Големина(L) : Прибл. - Рачка : 9.5 cm/3.7 инчен - Игла провира дел : 12.5 cm/4.9 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Игла Threaders Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.

Параметри на производот