.

10pcs Пракса Прсти за на доградба на Акрилни Нокти, Пракса Рака,Лажни Прст Пракса Модел За Рака Помине Уметност за Обука DIY Декорација Алатка (Со Нокти)

10pcs Пракса Прсти за на доградба на Акрилни Нокти, Пракса Рака,Лажни Прст Пракса Модел За Рака Помине Уметност

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Погоден за помине уметност почетници, љубовници и салон уметници.Многу цврсти.Можете дури и може да се користи двојно-еднострани лента за прикачување на ноктите парче за да креирате ваши сопствени DIY и да уживате во себе.Секој нокти пракса прст функција налепница на дното, обезбедување на стабилност при примена акрилик гел. [Живот Како Дизајн] : овие пракса обука прсти изгледа само како природата прст, големина на пракса прсти се прибл.На само-лепило база овозможува овие лажни прсти да биде цврсто фиксиран во едно место; само користење на лажни прсти да се отстрани налепница од дното, и се Држи цврсто на екранот кабинет, на работа е многу едноставен и лесен. [Самолепливи И Издржливи] : Овие пракса прсти за на доградба на акрилни нокти се изработени од пластика и се трајни.[Пакет Вклучуваат] : Тука доаѓаат со 10pcs лажни пластични прсти.ПРОИЗВОД : Професионални лажни прсти БОЈА : Природна ГОЛЕМИНА : 1 : 1 лажни прст ТЕЖИНА : 0. [Поле На Примена] : Овие реални пластични пракса прсти се убави подароци да помине уметност почетници, салон уметници и помине уметност аматери, дури и добри алатки за изведување на наставата и прикажување.

Параметри на производот