.

Сушени Премиум Хена Baghdadi Земјата Буре Големо ( 17.64 мл / 500 гм ) Билни Билка Билки Оригинални Чиста И Природна Хена За Коса Боја на Кожата Лицето Маска за Коса حنه بغداد?

Сушени Премиум Хена Baghdadi Земјата Буре Големо ( 17.64 мл / 500 гм ) Билни Билка Билки Оригинални Чиста И

DEN 167.52

Тековен
Во магацинот.

Хена Е Една Од Најдобрите Природни Грижа За Косата .Количина : 1 Пакет = 17.Ова, Исто Така, Му Помага На Разделување На Косата .64 мл / 500 гм ) Lawsonia Inermis Henaa Hanaa Билни Билка Билки Оригинални Чиста И Природна Хена За Коса Одлично средство за смекнување на косата Боја на Кожата на Лицето Маска за Коса حنه بغدادى 100% Природно И Чисто Хена во Прав .Хена Е Направен Од Најдобрите Квалитет Остава Која Обезбедува Сите Добрина На Хена Е Задржана Во Прав .

Параметри на производот