.

zenglingliang Птичји Кафез 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Кафез Када Папагал Отворен Кафез Капење Плоштадот Birdcage Милениче Птица Куќи Birdcages

zenglingliang Птичји Кафез 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Кафез Када Папагал Отворен Кафез Капење Плоштадот

DEN 698.40

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме проверете ја големината пред да го купат. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Лизгајте од послужавник - Опремени со пластична лента на дното на оваа птица кафез што може да се отстрани за лесно чистење, па како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици безбедно.Големина : 40x30x38cm;. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.

Параметри на производот