.

СКМ KQ2ZT06-02AS PBT & Месинг Притисни-за-Поврзете Цевка Фитинг со Пломби, Тројно Експозитура Универзална Лактите, 6 mm Цевка OD x 1/4 BSPT Машки

СКМ KQ2ZT06-02AS PBT & Месинг Притисни-за-Поврзете Цевка Фитинг со Пломби, Тројно Експозитура Универзална Лактите,

DEN 159.60

Тековен
Во магацинот.

СКМ Корпорација на Америка е со седиште во Noblesville, ВО, и ги исполнува упатствата на Меѓународната Организација за Стандардизација (ISO) стандард 9001 : 2008.Телото е направено од polybutylene терефталат (PBT) и Јапонски Индустриски Стандард (JIS) C3604 месинг за отпорност на корозија, конците се направени од C3604 месинг, и цевка печат е направен од нитрилна butadiene каучук (NBR) за отпор да масла и екстремни температури.

Параметри на производот