.

Drilax Дијамант Вежба Малку Дупка Видов Поставите Дупчење 3/8 1/2 5/8 3/4 1 Гранит Керамички Порцелански Плочки Тенџере Стаклено Шише Кварц Светилка Чеша Поставите 5 Парчињ?

Drilax Дијамант Вежба Малку Дупка Видов Поставите Дупчење 3/8 1/2 5/8 3/4 1 Гранит Керамички Порцелански Плочки

DEN 454.56

Тековен
Во магацинот.

ВЕЖБА ДУПКИ во стаклени шишиња, порцелан, керамика, садови на растенијата, риба тенкови, гранит, мермер со дијамант обложени вежба малку дупка го видел.ОДЛИЧНА за правење на виното во шишиња, со светлината стрингови.Исто така, може да се вежба преку стакло блокови.Може да се вежба преку када плочка, и го стави на рачка барови.Аквариум вежба малку за претекување за инсталација.РАБОТИ со СТАНДАРДНИТЕ електрични, cordless или исправени вежба притиска.Месо тело големина е 3/8 инчи.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Дијамант Вежба Битови.Започнете во еден агол, оди вертикална, не се применуваат премногу притисок.Задржи алатка влажни за ладење.DUSTLESS и БРЗО ДУПЧЕЊЕ.Нашата дупка пили се повисоки отколку во повеќето други достапните производи.Може да се вежба преку подебели материјали со нашите алатки.Месо тело големина е 3/8 инчи за заеднички вежби (corded електрични, cordless батерија, исправен, други ротари алатки).

Параметри на производот