.

Филамент Гајтанот Стојат, 3D Принтер Материјали Рек Полици Добра Товарот 2 парчиња Прилагодливи на Универзал за ABS PLA за Reprap

Филамент Гајтанот Стојат, 3D Принтер Материјали Рек Полици Добра Товарот 2 парчиња Прилагодливи на Универзал

DEN 369.60

Тековен
Во магацинот.

Филамент гајтанот носителот поседуваат мазна слајд, лесен за употреба, корисно со висока ефикасност.Квалитетна ABS материјал, имаат отпорност, нула отпорност, заштита на животната средина.Носителот доаѓаат со добра товарот перформанси, солиден и издржливи, се многу практични.Универзална 3 D печатач материјали жица вратило заграда, погоден за FDM/Reprap 3 D печатач PLA / ABS резерви.Ова е прилагодлив фиксна седиште рек фах, поседуваат стабилна структура и одлични перформанси.Функција : 1. Носителот доаѓаат со добра товарот перформанси, солиден и издржливи, многу practical2. Универзална 3 D печатач материјали жица вратило заграда, погоден за FDM/Reprap 3 D печатач PLA / ABS supplies3. Филамент гајтанот носителот поседуваат мазна слајд, лесен за употреба, корисно со висок efficiency4. Квалитетна ABS материјал, имаат отпорност, нула отпор, животната средина protection5. Ова е прилагодлив фиксна седиште рек фах, поседуваат стабилна структура и одличен performance Specification : Предмет Тип : Филамент Гајтанот Holder Product Материјал : ABSProduct Боја : Црна Пакет Листата : 2 x Филамент Гајтанот Држачот.

Параметри на производот

Item Type:
Filament Spool Holder
Product Material:
ABS
Product Color:
Black
Package List:
2 x Filament Spool Holder :