.

Lincox Божиќ Оркестарот Прибор За Јадење Торба Симпатична Снешко Садови Носителот Нож Вилушка Торба Табела Декорација Дедо Мраз Маса Божиќ Оркестарот Џеб Прибор За Ј

Lincox Божиќ Оркестарот Прибор За Јадење Торба Симпатична Снешко Садови Носителот Нож Вилушка Торба Табела Декорација

DEN 114.24

Тековен
Во магацинот.

Секој исто така има шамија за бесење.Удобен : Овие садови торби имаат празнична боја,мала големина и лесни,кои се многу лесен за употреба како вечера табела декорација со лесно стави нож и вилушка во нивниот џеб.

Параметри на производот