.

Сјајот Сенки - Шминка Тело Сјајот Cosplay Декорација (2, Розова Лимонада & Оникс)

Сјајот Сенки - Шминка Тело Сјајот Cosplay Декорација (2, Розова Лимонада & Оникс)

DEN 871.20

Тековен
Во магацинот.

✔ ВАШИОТ СОВРШЕН СЈАЈ СЕНКИ - Нашите holographic сјајот сенки е од суштинско значење за било каква шминка уметник колекција.Ние може само да се замисли колку убаво ќе се погледне со нашите сјајот додадена на шминка рутина!. ✔ НАШИОТ КВАЛИТЕТ - Нашите holographic сјајот е изработен од најквалитетни состојки.Оваа microfine holographic shift има buildable покриеност и е веднаш фаќање на око. ✔БЕСПРЕКОРНА СЈАЈОТ ИЗГЛЕД - Ние разбираме колку е досаден тоа може да биде да имаат сенки со ужасна покриеност.Па ние малку време за да се создаде совршена holographic сјајот сенки, па секој шминка уметник ние се подготвени за нивниот следен настан. ✔ХРАБАР ПОКРИЕНОСТ ИЛИ СУПТИЛНИ АКЦЕНТ - Одлично за ден или ноќ око изгледа.Носам сам или чекор до било сенки изгледа и вие се гарантира да се претвори глави.Креирање на совршен сјај на очите се погледне за вас!. ✔ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - ги Сакам, или ние ќе ги купите назад од вас, без прашања праша!.Може да се користи за лице, тело, ноктите уметност или занает.Лице/Тело : се Применува сјајот поправи гел прво, потоа додадете малку сјај со четка или прст.Ова ќе го задржи сјајот во место.Совршен за Професионални или Лични употреба.

Параметри на производот