.

JYS365 Деца Девојка Faux Бисер Кристал Цвет Headband

JYS365 Деца Девојка Faux Бисер Кристал Цвет Headband

DEN 78.96

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Крпа, Faux Бисер, Кристал.Цвет Големина : 6cm x 11.5cm2.36" x 4.53" (Прибл.) Бендот Периметар (Еластични) : 36cm14.17" (Прибл.) Бендот Ширина : 1.5cm0.59" (Прибл.).Прилики : Роденден, Банкет, Бебе Туш, Секојдневниот Живот.Карактеристики : Сладок Цвет Дизајн, Фотографија Додаток, Удобно Материјал.Добра еластичност, мек материјал и убав дизајн.Супер симпатична и убава headband.Украсена со рачно изработени цветови, faux бисер и сјајна rhinestones.Добра еластичност, мек материјал и убав дизајн.Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија.Тип : Hairband Style : Симпатична, Lovely Material : Крпа, Faux Бисер, Rhinestone Occasions : Роденден, Банкет, Бебе Туш, Секојдневно Life Features : Сладок Цвет Дизајн, Фотографија Додаток, Удобно Material Flower Големина : 6cm x 11.5 cm/2.36" x 4.53" (Прибл.)Бендот Периметар (Еластични) : 36cm/14.17" (Прибл.)Бендот Ширина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.)Пакет Вклучува : 1 x Hairband.

Параметри на производот