.

Пондериран Hula Обрачот Прилагодлива Големина Затворен Аеробик Кондиција за Паметни за Мажите и Жените Вежба за Нозете, Половината и Колковите

Пондериран Hula Обрачот Прилагодлива Големина Затворен Аеробик Кондиција за Паметни за Мажите и Жените Вежба

DEN 1539.12

Тековен
Во магацинот.

Со помош на мека гравитација топката, сега можете да изврши hula обрачот цели секој ден, без да потрошите многу напор и време.Фитнес обрачот не ќе падне со ротирачки топката.Двојно заклучување, се стави на двата краја заедно и затворање на прекинувачот.Лесно намалување масти и да добијат убаво тело секогаш сте сакале.Новиот Дизајн : Користете го лизгачот железнички да се тркалаат и масажа на вашиот половината мускули за да се постигне целта за намалување на мастите.Smart Пондерирана Обрачот за Возрасни, кој се одвојува, 360 Степени, 2 во 1 Опрема за Вежбање за Фитнес, Губење на Тежината, на Стомакот Massage Description : Лесно да се Соберат : 360-степен ротирачки вратило, макарата е вграден во песна, и тоа ролни на постојана брзина.Вие не само што може да се вежба, но, исто така, масажа половината за да се постигне релаксирана состојба.Внатрешноста на фитнес обрачот е опремен со шок-апсорбирање на масажа контакти, кои можат да масажа сите мускули на половината.Со користење само 30 минути дневно, тоа изгореници 800 калории и го прави вашиот половината и колковите тенок. 30 минути дневно за да ја зајакне својата Waist Suitable за постпартална мајка, студент, канцелариски работник, домаќинка, фитнес лице.И најдоброто нешто е тоа hula обрачот може да се подјармат, па нема да се набиени за време на вежбање.

Параметри на производот

18 sections, waist circumference 90cm :
21 knots, waist circumference 100cm :
24 sections, waist circumference 132cm :
Included:
1 X Weighted Hoop :
Push the lock to easily assemble and splice :
Fat Burning Faster - 2-3 times faster Burning Fat than normal hula hoop. 30 minutes a day to strengthen your Waist :
Suitable for postpartum mother, student, office worker, housewife, fitness person :