.

Професионални Акрилни Нокти уметничка Четка Најлон Косата со Позлата Феникс Рачка за Помине Уметност Дизајн и Нокти (14#)

Професионални Акрилни Нокти уметничка Четка Најлон Косата со Позлата Феникс Рачка за Помине Уметност Дизајн

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Идеален за фино помине уметност работа за да се подготви линии, со детали цвеќиња или посебни обрасци.Работи Како Професионален Нашите четки имаат Позлата слој дека многу други не.Дизајниран За Удобност и Леснотија секој четка наш е дизајниран и рачно направен со нега, време, и прецизност (не се машини) од страна на добро обучени и искусни професионални.модерен дизајн, најдобро за сликарство.Совршен за природни нокти лажни нокти и 3 D помине уметност.Овие се високо квалитетни четки. ★Одлична за професионални помине салони и diy помине уметност дома. ★Пенкало тело е направен од висок квалитет на позлата материјал, Феникс стил,доволно издржливи за вашето секојдневно користење.Зошто е ова важно?Тоа помага четка полесно да се чисти, изгледа многу сјајна и неверојатно да се клиенти и ВИЕ И, конечно, тоа се чувствува подобро на прстите од една досадна досадно, рамни мат четка.

Параметри на производот