.

Plews & Edelmann Tru-Flate 13-925 1/4 Тело, T6 Алуминиум 'Здраво Flo Машки Спојка

Plews & Edelmann Tru-Flate 13-925 1/4 Тело, T6 Алуминиум 'Здраво Flo Машки Спојка

DEN 272.40

Тековен
Во магацинот.

1/4 инчи тело Машки Спојка само - други компоненти достапни одделно.Tru-Flate 'здраво FLO' алуминиумска спојка - 'i/M стил".Plews Производство и Продажба на Корпорацијата беше првично основана од страна на Р.Tru-Flate е дел од Plews & Edelman група. Во тоа време, на железничката индустрија беше примарен фокус на компанијата широка линија на нафта лименки.Здраво FLO' couplers и приклучоци се зголеми протокот на воздух за да се осигура вашата tools ќе се обезбеди максимален вртежен момент и оптимални перформанси.Обезбедува оптимален проток кога се користи со комплементарни 'ЗДРАВО FLO' приклучоци.Удобен 'притисни-за-поврзете' дизајн спојка е направен од лесен тежина T6 алуминиум. Plews во 1927 година.

Параметри на производот