.

TYUXINSD Погодност Мултифункционален Утро Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите и Жените Рака Ракав Рака Торба Рачен Торба Трајни (Бо?

TYUXINSD Погодност Мултифункционален Утро Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите

DEN 628.80

Тековен
Во магацинот.

Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16 CMx10 CM, 18 CMx10. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот