.

U-облик на Електрична Четка за заби, Деца Целата Уста Електрична Четка за заби, го Прави Четкање Забава и Воспоставува Здрава Орална Нега Навики

U-облик на Електрична Четка за заби, Деца Целата Уста Електрична Четка за заби, го Прави Четкање Забава и Воспоставува

DEN 1929.60

Тековен
Во магацинот.

Safe материјал, нема посебен мирис, бебе користат повеќе здрави.Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата погоден за 2-12 години .Четка главата може да се чистат за да сите агли, така што четкање заби станува едноставна работа.Лесен за Употреба и Носат & Смешно : U-Облик на четкичка за Заби за Деца Тоа е навистина забавно четка за заби!мали и слатки цртан филм U-форма дизајн го прават деца заинтересирани за него и да се забавуваат со четкање.Корисни U-облик четка глава : мека U-облик четка главата на четката е направен на квалитет со силиконска, која може да четкање и чистење на забите во 360 степени, посебно дизајниран за деца нежни и чувствителни заби.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати.Прекрасна форма, децата ќе го сакам тоа, кои би можеле да се зголеми можноста за љубов четкање на забите внимателно, помагајќи им да развијат добра навика.Исто така совршени за подароци, особено Семејство, Божиќ & денот на Благодарноста.совршен за дневни и патни употреба. 【Се направи Бебе и Сакам Четкање】Тоа е лесно да се користи. 【Храна одделение материјали】 Ние ги користиме храна одделение силиконски четка.

Параметри на производот