.

Hussmann 0506615, Темперамент-Полица Lt Recp 84 Отворање

Hussmann 0506615, Темперамент-Полица Lt Recp 84 Отворање

DEN 532.56

Тековен
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Hussmann е познат ширум светот како лидер во екранот опрема и ладење на системите за клиенти на мало прехрамбена индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Параметри на производот