.

Анти-Кражба Најлон 27L Ранец 15.6-Инчен Лаптоп Ранец Училиште Мода Патување Ранец за Мажите,Црна,USB Полнењето

Анти-Кражба Најлон 27L Ранец 15.6-Инчен Лаптоп Ранец Училиште Мода Патување Ранец за Мажите,Црна,USB Полнењето

DEN 1560.00

Тековен
Во магацинот.

Воена Тактичка ранец големина прибл. : 32*55*20 / 33*57*21 CM (W*H*D),Капацитет : 40 L 50 L; Воена ранец е направен од висока густина ткаенинатрајни и водоотпорен.Ништо не е полошо од ранец дека има влага и предизвикува да се потам.Засилен носат на рака да ви се фокусира на лов патување.Иновативни рамо-притисокот дизајн обезбедува cushioned comfo.Вода-отвратителен дизајн на висока јачина на најлон водоотпорен материјал, вода капки оди надолу.Високи перформанси ткаенина овозможува неверојатна издржливост.Полиестер обвивка.Урбан бизнис секојдневен backpack Super вчитување и чување на податоци, разумни поделба, да се осигура дека различни прилики можат да го издржат тестот на капацитетот.6 inches Year и сезоната на оглас : Пролет 2018 Features : двонасочна четири-тема анти-кражба експлозија-доказ zipper Charging е толку згоден.

Параметри на производот