.

Тебе Боја Жените Помине Накит Тенок Превез Пеперутка Симфонија Фрагменти Украс 3D Помине Уметност Украси за Сјај на Ноктите Sequin DIY Ноктите Снегулки

Тебе Боја Жените Помине Накит Тенок Превез Пеперутка Симфонија Фрагменти Украс 3D Помине Уметност Украси за

DEN 99.60

Тековен
Во магацинот.

Тип на производ : декорации на ноктите.Материјал : sequins.Боја : multicolor.Големина : кутија 12.5*5*1cm.Пакет содржи : 1 кутија* помине украси.Големина : кутија 12.5*5*1cm Package содржи : 1 кутија* помине decorations Material : sequins Product Тип : ноктите decorations Color : multicolor.

Параметри на производот