.

CHENGBEI 1Pc Пластични Прст Конус Fingertip Прстен Застане на Екранот Приказ на Држачот за Складирање

CHENGBEI 1Pc Пластични Прст Конус Fingertip Прстен Застане на Екранот Приказ на Држачот за Складирање

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

♡Прстени накит екранот стојат држачот. ♡Совршен за двете екранот и украс. ♡Најдобар избор за вашиот накит складирање и собирање. ♡Материјал : Пластика. ♡Големина : 7cm x 2.6 cm/2.73" x 1.01", како слика што е прикажано(приближно).Боја : Црна.

Параметри на производот