.

Worown 16 Компјутери 45mm Сјајот Отскокнување Топки, Злато во Прав Жив Топки, 8 Бои Големи Жив Топки за Деца

Worown 16 Компјутери 45mm Сјајот Отскокнување Топки, Злато во Прав Жив Топки, 8 Бои Големи Жив Топки за Деца

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Жив топки 45 mm за деца : Големина 1.77 инчен жив топка има 8 боја и полн сјај внатре, сјајот отскокнување топки не плови во вода.Голема жив топки : packge нудат 16 Компјутери, секоја боја има 2, тоа ги задоволува потребите на семејството или за наставните активности.Бие топки Материјал : Направен од високо-квалитет гума специјално дизајнирана за деца, безбедно,животната средина-пријателски и рециклираат.Идеален Подарок : сјајот жив топки погоден за лица услуги, за ноќта на Вештерките рекламирање материјали, училница награди, во carnivals и фестивали.Жив гумени топки : Тоа се специјално дизајнирани за дланка-големината на возрасните и децата, лесен за носење, и децата имаат домашни миленици да учествуваат во активности на отворено.Пакет : 16 x Сјајот Отскокнување Топки 45mm Specifications : Материјал : Висок квалитет на природен rubber Size : дијаметар на жив топката е околу 45 mm /1.77 inch8 Боја : Виолетова, Зелена, Сина, Златна, Сребрена, Црвена, црвена Роза, светло розева боја (Секоја боја има 2)Карактеристики : Погоден за партиите децата, роденденски подароци и предавање на награди, итн Деца од сите возрасти ќе сакаат да играат овие жив balls Tips : Овие сјајот жив топки може да биде премногу жив и тешко за години и мали деца, па не се погодни за деца под 3 години.

Параметри на производот