.

Aloohaily 2 Пакет У Облик На Детска Четка За Заби Четка За Заби Деца Деца Силикони Мека Четка Главата,360° Чистење Деца U-Облик На Четка За Заби Деца Четка За Заби Белење На

Aloohaily 2 Пакет У Облик На Детска Четка За Заби Четка За Заби Деца Деца Силикони Мека Четка Главата,360° Чистење

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

✔️【БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН ЗА ДЕЦА】 на деца U-тип четка за заби усвојува мека влакната, давајќи им на вашите деца нежно чистење; Мека четка главата помага пристап е тешко да се постигне места, а постигнува повеќе темелно чистење. ✔️【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби. ✔️【PACIFIER ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење на патот, ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на децата глеѓ. ✔️【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики.Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Големина : 2-6 години 13cm/5.11 во; 6-12 години 16cm/6.29 во. ✔️【ПРЕНОСНИ 6-12 години 16cm/6.29 in Package се Вклучени : 1 четка за заби.

Параметри на производот