.

3Pcs У Облик на Четка за заби Детска Возраст 2-7 Деца У Облик на Четка за заби Возраст 2-6 360 У Облик на Деца Четка за заби со Вшмукување Чаша

3Pcs У Облик на Четка за заби Детска Возраст 2-7 Деца У Облик на Четка за заби Возраст 2-6 360 У Облик на Деца

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

【PACIFIER ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на децата глеѓ.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】По приемот на производот, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне. 【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.4 mm или 1mm = 0.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики. 【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Децата U-Форма четкичка за Заби За 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање Четка за заби За Деца Производ продажба поени : 【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.

Параметри на производот