.

Нога Пилинг Маска, Exfoliating Calluses и Мртвите Кожата Мека Бебе Нозе, Поправка Груба Потпетици Безболно, Оставете ги Вашите Нозе Влага и Мазни

Нога Пилинг Маска, Exfoliating Calluses и Мртвите Кожата Мека Бебе Нозе, Поправка Груба Потпетици Безболно,

DEN 43.44

Тековен
Во магацинот.

●●●Имајте На ум - кожата треба да почне exfoliating помеѓу 5-7 дена по апликацијата, тоа ќе зависи од состојбата на кожата и дебелина, построги кожата обично ќе разлиствам побавно, ако кожата е посилно препорачуваме втор или трет апликација за подобар резултат.

Параметри на производот