.

Гербер Бебе Девојки 6-pack Долги ракави Onesies Bodysuits

Гербер Бебе Девојки 6-pack Долги ракави Onesies Bodysuits

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Овие бебе девојка облека ќе биде омилен!Овие класичен бебе облека функција круг рамо necklines кои го прават гардероба промени полесно од било кога.Бебето ќе љубов како дише овој материјал е!Имавме овој производ независно сертифицирана со СТАНДАРДОТ 100 од OEKO-TEX®, така што ќе не мора да се грижите за штетни материи во вашето бебе облека.Гербер нуди производи, родителите може да им верувате за бебето.Bodysuits се одличен избор за сите годишни времиња и за кое било време од денот.Предвремени затворање.Овие бебе девојка облека се одличен избор за секој бебе девојка.Симпатична и прифатлива, овие bodysuits навистина се со висок квалитет.Нема родител или вршител на должноста да има време да се гужва со перење облека, па Гербер води особена грижа за да бидете сигурни дека овие bodysuits може да се мијат и сушат одново и одново без носат и солза.Гербер Onesies bodysuits машина се мие и во машина dryable.Овие бебе девојка Onesies bodysuits доаѓаат во широк спектар на големини за да ги собере бебиња преку сите нивни развојни пресвртници.Круг рамо деколте и високо позиционирани дното snap за полесно промени.Бебе Onesies bodysuits се од суштинско значење!Овие симпатична, избрани Onesies bodysuits се направени со мека памучна ткаенина која е совршено удобно против бебе е деликатна кожа.Овој пакет вклучува четири bodysuits.На necklines овозможи на облека за да се лизга над бебе главата во вкупно удобност.

Параметри на производот