.

Taco Носители Стојат Титаниум Позлатен - Премиум Квалитет Taco Плочи Поставени на 4 Задржете 12 Меки И тврди Школки - Лесен За Користење, Лесен За Чистење Taco Рек Носителот

Taco Носители Стојат Титаниум Позлатен - Премиум Квалитет Taco Плочи Поставени на 4 Задржете 12 Меки И тврди

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа е единствен жица-како изградба дизајн го прави совршен taco школка создателот особено за мека школки.Тоа може да го поддржи големи или мали димензии и тврди или меки школки.Секоја цел доаѓа со сет на 4 taco стои држачот. "Ниво До Вашиот Taco во вторникот со RTT е Taco Школка Носителот!Нема повеќе неуредна taco ноќи и toppings падне на школка.Остатокот увери дека нема да има метален вкус премногу на вашиот tacos.Бројот на Елементи : 4 Имаат забава во врска со вашето семејство во текот tacos.Овој метал taco носител е дизајниран да се одржи спектар на школка големини.Ова елегантно направени, стилски, лесен-за-користење taco плоча ќе послужи тоа е цел за правење на вашето семејство поврзување на повеќе забава и пријатно додека pigging надвор добро направен вкусни tacos.Ние ќе се направи сé што е во право!".Лесен За Употреба, Чисти, И Продавница - големината на секој tacos носителот совршено одговара на вечера плоча.Генерално, тоа може да се направи и да им служи до 12 tacos одеднаш.Сите од нашите нерѓосувачки челик taco носителите на машина за миење садови безбедно премногу за лесно чистење.И на крај, овие се пластовидно кога не е во употреба, па тоа нема да потрае толку многу простор.Taco се Залага за 3 Tacos - Секоја цел доаѓа со 6 групи на taco застане на носителот, така што може да послужи како многу како 18 tacos, или меки или тврди школки, одеднаш!.Здрав, Премиум Квалитет - Направен од високо-квалитет и тешки-должност нерѓосувачки челик што не рѓа лесно и издржливи доволно да трае долго време.Тоа е машина за миење садови безбедно премногу лесно да се исчисти.

Параметри на производот