.

Божиќ Камин Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило, Кујна, Дома Декорација

Божиќ Камин Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило, Кујна,

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Таа, исто така обезбедува одлично место за да го поставите надолу на денот весник, списание, мобилен телефон, паричник, или очила за сонце.По враќањето дома од добиете од работа, уникатен и стилски копче за складирање pendant е многу атрактивна, правење на вашиот влезот, ходник или од врата на врата убава пејзаж.Декоративен копче за носител со складирање кутија ќе додадете различен стил на вашиот ѕид простор и дополнуваат вашиот дом оркестарот.5 см Складирање мрежа : 6.Имајте на ум дека ќе мора да почека 3-4 часа пред виси предмети, и тежина не надминува 2 KG, во случај 3 M лента на грбот не е доволно силна., не само што може да се интегрираат современ дом декорација стилови, но исто така и организирање на вашиот простор, при што загинаа две птици со еден камен.Тоа може да биде инсталиран во коридори, вратите, соби и други места. 5 куки ви овозможува да се откажам вашиот копчињата, како и автомобил копчиња, очила за сонце, куче поводник носителот, и другите да ги задржи многу повеќе организирани и во очите.Пакет се Вклучени : 1x Копче за Држачот за Ѕид со 5 Куки .Лесен За Инсталација : Нема потреба да се стиска, само се отстрани лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди.Користете куките предвидено да се откажам копчиња, капи, капути, јакни, пет leashes, чадор, итн.5 cm Although мал во големина, тоа е доволно да се одржи вашите дневни потреби.Стилски и практични клуч за чување на управување, соодветни за коридори, врати, бањи, спални, итн.На keychain е добар помошник за да зачувате простор и држете се во ред.

Параметри на производот