.

МЕСТО Етички Миленици 54279 Red Alert Двојна Текстура Бутче Милениче Џвакање Играчки

МЕСТО Етички Миленици 54279 Red Alert Двојна Текстура Бутче Милениче Џвакање Играчки

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Две текстури за два пати џвакање задоволство.Издржливи најлон плус гумени акценти.Карактеристики Внатрешната Црвена core безбедност индикатор.Кога ќе го Видите Црвено, тоа е време за нова играчка!.Вкусен Турција Вкус.Red Alert двојна текстура џвакање играчки се две различни текстури за два пати џвакање задоволство.Издржливи најлон плус гумени акценти им помогне исчисти забите и масажа на непца за здрава уста.Карактеристики внатрешната Црвена core безбедност показател дека ве известува кога е време за нова џвакање.

Параметри на производот