.

HZUX Бебе Девојка Најлон Headbands Новородено Бебе Дете Hairbands и Дете Коса Додатоци

HZUX Бебе Девојка Најлон Headbands Новородено Бебе Дете Hairbands и Дете Коса Додатоци

DEN 78.96

Тековен
Во магацинот.

✿✿Материјали : Најлон. ✿✿Погоден за 6 Monthes~4 Години Бебе,Одговараат за Секојдневен Живот. ✿✿Убава Headband Може да се Користат за Декорација, Најдобриот Подарок за вашите Деца. ✿✿Направи Вашето Бебе Да Стане Повеќе Модерен,Атрактивен,Симпатична.Посебен Прибор, Погоден за Вашиот Совршен Дете да се Земе Слики Или Сите Специјални Прилики. ✿✿Ние нуди различни видови на одлични производи по најниски можни цени, добредојдовте на нашата продавница и го добиете она што го сакате !!!Ние во голема мера го цени и го прифаќа мислењето на сите клиенти за да се подобри продажба, ако нешто не сте задоволни, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис за најдобро решение со било каков проблем.

Параметри на производот