.

Смешни Обвинител Подарок - Обвинител Pilsner Стакло - подарок За Окружниот Обвинител или Државен Адвокат - Адвокат Солзи

Смешни Обвинител Подарок - Обвинител Pilsner Стакло - подарок За Окружниот Обвинител или Државен Адвокат - Адвокат

DEN 454.80

Тековен
Во магацинот.

На совршен, здрав стакло за тост сезоната, победничката екипа, или на крајот на еден долг работен ден!Тешки-тежина стакло pilsner е силен и здрав и ќе застане за да го користите во зафатени ресторани, барови, и банкет капацитети!Асортиман Детали : 19-оз.Бренд-Име Pilsner Стакло Паб Очила.Бои : Clear Material : Glass Volume : 19 оз.Храна Безбедно : Yes Машина За Миење Садови Безбедно. **Дело се применува од страна на Ласерски топлина и притисок офорт. (Нема боја додадени).

Параметри на производот