.

Moen 2500 Современа Крпа Прстен, Хром

Moen 2500 Современа Крпа Прстен, Хром

DEN 236.16

Тековен
Во магацинот.

Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Капење на бебето.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Moen производи се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на задоволство на клиентите.Хром финиш е високо рефлективна за огледало-како изгледа дека работи со било кој стил на декорирање.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.

Параметри на производот